Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.200 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Lose pranje kose.Lose feniranje
Vesna Srebrni (3 utisaka) - pre 1 godinu
Salon u kom ne rade dovoljno kvalifikovani radnici sa iskustvom
Za taj novac je usluga losa. Ne preporucujem.
Evica (1 utisaka) - pre 1 godinu
Naplaćeno više nego što je nagovešteno (kosa mi je bob do ramena, definitivno nije "duga"), a za kusur "nema sitno". Fiskalni naravno ne postoji. Kosu mi je, onako nervozna, prala vrlo grubo i iskvasila mi je lice i haljinu. (Gospodja nižeg rasta i tamnijeg tena). Frizura mi je trajala do prve krivine jer to nije bilo feniranje, već pranje sa sušenjem, ukupnog trajanja 15min. Utisak je da ste ovce na pokretnoj traci. Jedino dobro kod te pokretne trake je sto uglavnom ima termina i rade kako mali Tajlandjani (i nedeljom uvece). Nisam prvi put u salonu. Ali sam definitivno Poslednji. Ne preporucujem! (Imate bar jos 5 salona u blizini). Dobre su vam i ove trojke što sam vam dala
Milena (2 utisaka) - pre 1 godinu