Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.200 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna salonom i Viktorijom
Bojana Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu
Zakazala sam samo feniranje kose. Nakon sto me je devojka isfenirala, ja sam bila zadovoljna, obzirom na prirodno loše stanje moje kose. Međutim frizer nije zeleo da me pusti da odem iz salona sa tako oštećenim krajevima, uzeo je makaze, zamolio me da mu dopustim da pokuša da sredi kosu i odradio fantastičan posao. Iako sam insistirala, nisu želeli da naplate šišanje, već samo feniranje, kako je bilo zakazano. Moja kosa izgleda predivno. A ljudi u salonu su sjajni i veoma profesionalni.
Uslugu obavlja: Nenad Milovanović
Neda (1 utisaka) - pre 1 godinu
Predivna devojka koja vrlo dobro radi svoj posao, prezadovoljna sam i ponovo cu se rado vratiti
Uslugu obavlja: Milka Milanović
Olivera Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu