Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.205 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nisam stigla ranije da napisem komentar.Ovde je pisalo na profilu da ce me u zakazanom terminu u salonu Grey 2 fenirati jedan frizer,kada sam dosla njegov posao je preuzeo kolega jer je doticni vec bio zauzet feniranjem druge musterije,a frizer koji je mene kasnije fenirao dao je komentar kako on cak i ne radi feniranja.Iako je posao odradio dobro.Dolazila sam jos 3,4 puta tacnije bar jednom nedeljno na feniranje da bi poslednji put iako sam telefonskim putem zakazala termin i to 4 dana pre toga,nisu znali da u tom terminu imaju zakazano feniranje a stajalo je sve na papiru upisano sto i sami potvrdili.A radi ih samo dvojica.Tako da iz tog razloga ocenjujem uslugu salona slabom trojkom (3).
Milena (1 utisaka) - pre 8 godina
Bila sam do sada 2 puta na feniranju i prezadovoljna sam. Prvi put da mi je frizura izdrzala 3 dana, a da nisam morala da je popravljam. Svaka cast!
Uslugu obavlja: Frizer Biljana
Snezana Bronzani (1 utisaka) - pre 8 godina
Na sajtu pise feniranje 700 dinara a u salonu je 800 dinara. Lepo mesto i ambijent, devojka ok radi. Za dosta manje para ima feniranje srednje duzine po vradu ali dobro. Brzinski i kada nemate gde, obde nije guzva.
Jovana (3 utisaka) - pre 8 godina