Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.201 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Kod Mire sam imala zakazano feniranje. Zena je moju gustu kosu oprala i isfenirala za pola sata, sto je za moju kosu premalo vremena. Zurila je kao da ima 20 musterija koje cekaju, a nijedne nema nigde. Krajnji rezultat je kao da sam kuci oprala i osusila kosu fenom! Nikad ni u jednom salonu nisam dozivela tako nesto! Bila sam i u jeftinijim salonima,pa su umele da me isfeniraju! Nisam osoba koja hejtuje,ali sam stvarno razocarana!
Maja (3 utisaka) - pre 9 godina
Nepoštovanje termina zakazivanja i bez izvinjenja što se kasnilo skoro pola sata.
Uslugu obavlja: Miloš
Danijela (1 utisaka) - pre 9 godina