Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.200 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Mogli bi da budu malo ljubazniji i da se nekad nasmeju pošto je atmosfera kao da im je četa neprijatelja ušla u salon. Osim momaka koji rade, oni su svi top!
Uslugu obavlja: Frizer 2
Milica Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
sve pohvale za Sandu :)
iva Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine
Salon je lako naci, uredan i čist.
Devojke koje rade su zaista ljubazne i profesionalne.
Feniranje na lokne je ispalo zaista prelepo i jako sam zadovoljna.
Hvala!
Marija Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine