Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.200 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Fantasticni :)
Uslugu obavlja: Muški frizer
Aleksandra (2 utisaka) - pre 6 godina
Odlično sam isfenirana. Inače sam se jedva usudila da poverim glavu nekome ko nije moja dugogodišnja frizerka (koja ne radi vikendom). Kosu treba jos vise prosusiti pre feniranja i par puta sam osetila miris prženja kao kada se sama feniram, pa se zanesem. Za odnos cene i kvaliteta niza ocena, jer inače idem u salon koji koristi Revlon kozmetiku, a koji je jeftiniji i u samom je centru grada. Svakako, lepo sam isfenirana, kosa je prezivela spavanje, a da se dlaka nije pomerila. Generalno sam zadovoljna.
Uslugu obavlja: Frizer 2
Olga (4 utisaka) - pre 6 godina
zakazala sam feniranje lokne, a dobila sam lokne presom...uz ubedjivanje da meni to nece da stoji.Prosli put sam bila,ali je radila druga frizerka i mogla je da mi napravi lokne feniranjem.
Bojana Srebrni (7 utisaka) - pre 6 godina