Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.352 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Bilo je odlično, kao i uvek
Uslugu obavlja: Tatiana
sonja (1 utisaka) - pre 6 godina
Salon je veoma lep i ušuškan, sasvim prijatan. Bila sam tri puta u salonu, prvi put na šišanju i feniranju a drugi put da uradim rajf pletenicu i oba puta sam bila prezadovoljna. Taj treći put sam išla pre nekih mesec dana na šišanje i bila prilično nezadovoljna rezultatom.
Devojka koja je bila tu je bila na praksi tad, a u tom salonu je bila par dana. Videlo se da je početnik i da je malo uplašena i nesigurna. Medjutim, ona je rekla da nije početnik. Imala sam poverenja zato što sam imala odlična iskustva u tom salonu.
Frizura je bila prilično jednostavna sa šiškama. Sve je bilo dobro uradjeno sem šiški koje su imale neke repove i bile prilično nejednake i ružne.
Molila bih da početnici koji dolaze kod vas u salon na praksu ne šišaju dok ne steknu sigurnost i znanje. I bar da šišanje vežbaju na lutkama.
Ema Srebrni (7 utisaka) - pre 6 godina
Jelena divana kao i uvek :))
Kristina Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina