Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.365 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Šišala sam se i fenirala kod Marka. Sačekala sam malo sa utiskom dok nisam videla kakva mi je kosa kada je sama stilizujem. Mogu da kažem sve preporuke! :) Ambijent u salonu je jako prijatan i svi su super fini.
Uslugu obavlja: Marko Atanasovski
Ivana (1 utisaka) - pre 6 godina
Sve preporuke za Aidu!
Jovana (3 utisaka) - pre 6 godina
Sve pohvale za Iku
Maja Bronzani (3 utisaka) - pre 6 godina