Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.362 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Frizer je bio profesionalan...
Aleksandra (1 utisaka) - pre 10 meseci
100/10 ušla sam sa metlom na glavi, izašla sa mekanom i sjajnom kosom, uz to sam dobila i savete za dalju negu. Ljiljana i Biljana su divne i atmosfera je veoma prijatna.
Ivana (3 utisaka) - pre 10 meseci
Prethodno šišanje bilo odlično. Ovog puta sam htela samo osvežavanje krajeva, dakle istu frizuru. Sad imam nekih "antena" na temenu sa kojima ne znam šta ću. Osim toga, sa jedne strane ostavljen pramen kose 5cm duži nego sa druge.
Da rezimiram: morala sam probati ovog frizera, ali neću ići više.
Uslugu obavlja: Miki
Zorica (1 utisaka) - pre 10 meseci