Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.362 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za frizera! Prezadovoljna sam :)
Uslugu obavlja: Bojan
Jelisaveta Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Sve savrseno :)
Uslugu obavlja: Milica
Valentina (4 utisaka) - pre 1 godinu
Previse ubedjivanja sa frizerkom oko skracivanja kose. Dosla sam da se osisam (i zakazala termin bez feniranja), trazila sam da skine 10ak cm, medjutim posle mnogo ubedjivanja od strane frizerke da je to previse, izasla sam sa skracenim krajevima i "isfeniranom" kosom. Kosu je prosusila i prosla cetkom par puta iako sam rekla da nije potrebno, medjutim insistirala je da sisa na suvo. Na kraju sam izasla sa naplacenom uslugom od 2000rsd, a zakazala sam samo sisanje koje nisam ni dobila. Nije me sisao Bob iz opravdanih razloga, vec zamena.
Uslugu obavlja: Bob
Djurdja (1 utisaka) - pre 1 godinu