Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.363 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ovo je bio moj prvi susret sa salonom i zaposlenima u njemu. Moje ocjene govore sve. Svi izuzetno ljubazni i profesionalni. Sve pohvale za Bojana, koji je sa velikim strpljenjem saslusao sve moje zahtjeve i maksimalno se strudio da ih ispostuje.
Svakako cu se ponovo vratiti i svima ih toplo preporuciti.
Vesna Petrovic
Uslugu obavlja: Bojan Ajdinović
Vesna (1 utisaka) - pre 3 godine
Neprofesionalno i neorganizovano osoblje.
Dragana Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine
Zadovoljna!
Uslugu obavlja: Ljilja
Milica Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine