Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.363 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve super, ljubazno osoblje, prijatana atmosfera. Frizerka professionalna!
Uslugu obavlja: SANJA
Ivana Bronzani (5 utisaka) - pre 4 godine
Higijena na jako niskom nivou. Dok sam cekala da zena pocne da mi pere kosu, druga radnica je na stolicu pored mene bacila tonu peskira i tu ih sklapala sto smatram vrlo neprofesionalnim. Prvi put sam nesto tako videla u friyerskom saonu. Dok sam kacila jaknu na civiluk videla sam deo salona u kome se nalaze masine i mini toalet koji su vrlo prljavi. Zena koja me je sisala nije progovorila ni rec, kamoli da se osmehnula kao minimum neki prilikom prizanja bilo kakve usluge. Pranje kose je preblago, nista temeljno. Pranje, sisanje i susenje duge kose je zavrsila za 33 minuta sto vam svakako govori koliko je gospodja detaljno i posveceno obavila svoj posao. Pribor za sisanje drzi u skolskoj pernici sto je opet za salon koji se nalazi u poznatom TC-u i ima ok cenu usluge malo degutantno i ruzno. Sve u svemu, jako los utisak.
Uslugu obavlja: Frizer 1
Marija (1 utisaka) - pre 4 godine
Čist, lep salon, devojke su veoma ljubazne. Baš sam zadovoljna!
Mina Srebrni (4 utisaka) - pre 4 godine