Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.487 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za devojku
Anita (1 utisaka) - pre 1 godinu
Bravo za devojke u salonu a najvise za Mariju! Sve pohvale!
Dragana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Dete niste osisali jer je frizerka koju smo dobili rekla da ne zna da je osisa!
To je zaista bilo razočaravajuce, i prosto neverovatno koga vi zaposljavate u salonu. Nikakvu opciju nam niste dali, sem da odemo kuci. Dete je bilo tuzno i razocarano, ja sam stvarno ljuta, jer smo zakazali uredno termin, naglasili da je dete od 5 godina, i došli, da bi nas vi uredno poslali kuci.. Jako ruzno, neprofesionalno, neocekivano. Svima cu ispricati kako ste uzasni
Uslugu obavlja: Frizer 3
Ivana (1 utisaka) - pre 1 godinu