Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Divno iskustvo, predivan frizer i izuzetno profesionalan. Svaka preporuka.
Uslugu obavlja: Mladen
Ena (2 utisaka) - pre 2 godine
Zvali su me iz salona da potvrdim zakazivanje sto sam i uradila. I kada sam dovela cerku u zakazanom terminu frizerka me je pitala ko mi je to zakazao, rekla sam da je preko Sredi me, ali je i tel potvrdjeno. Rekla mi je da ona ne ume da pravi te pletenice, i da ce da pokusa, pitala sam zasto stavljaju da imaju tu uslugu ako ne umeju da rade, rekla je da to radi koleginica, kad sam pitala gde je koleginica, odgovorila mi je da ne zna ? tako da sam bila vrlo zatecena i neprijatno iznenadjena neprofesionalnoscu. Posto je dete htelo kikice, rekla sam frizerki da pokusa i da se potrudi, i jeste zena dala sve od sebe da to ispadne dobro. Ali ne bih vise koristila njihove usluge jer nisu pouzdani.
Sandra Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Sve super, devojka je bila sjajna i ljubazna.
Daliborka Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine