Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Kao na traci.Šteta za ovaj salon bili su ok.Sada je upitno ko vam radi o glavi.Iako svaki put prilikom ove aplikacije zakazujem kod frizera 1, zapadne mi persona koja je priučena.Konkrteno fenirala me je "frizerka" koja je raspoloženjem odavala utisak kao da je na prinudnom radu.
Uslugu obavlja: Frizer 1
Zagorka Srebrni (1 utisaka) - pre 3 godine
Šišala me je Ceca i prezadovoljna sam, rezultat je baš ono što sam želela. Pored veštine, oduševila me je pažnja sa kojom radi (vodi računa o vodi tokom pranja, nijednom nije cimnula kosu tokom šišanja i feniranja i sl). Preporuka :)
Ksenija Srebrni (14 utisaka) - pre 3 godine
Marijana je divna, ljubazna i frizura je ispala bolja nego sto sam mogla da zamislim. Kao da mi je citala misli, sprovela je u delo boju koju sam htela i pixie frizura je osisana savrseno!
Mina (1 utisaka) - pre 3 godine