Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.544 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Vec neko vreme se sisam u ovom salonu, i jako sam zadovoljna, frizerke dobro rade i ljubazne su. Vec sam ostavila pozitivan komentar i na google mapama. Medjutim ovaj konkretan tretman mi se nije dopao i necu ga ponovo raditi. Kosa mi je poptuno ista, ako ne i suvlja nego pre. Sacekala sam sa ostavljanjem komentara da jos jednom operem kosu, nisam htela prebrzo da sudim, medjutim i dalje ne vidim promenu (na bolje). Moguce da bi ipak nekom prijao (i sama sam cula dosta pozitivnih komentara), medjutim, meni nije.
Jelena (2 utisaka) - pre 4 godine
Drago mi je da sam dosla tu a ne negde drugde jer su se devojke potpuno posvetile i jos mi pomogle da odlucim sta bi mi najvise odgovaralo. Sve preporuke ❤️
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Beauty pletenice prelepe!!!
Sve pohvale za frizerku Jovanu,predivna je❤️
Milica Bronzani (3 utisaka) - pre 4 godine