Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.495 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Najiskrenije, mislim da veeeeoma dugo nisam bila lepše ošišana. Već godinama ne mogu da ukrotim kosu, stalno mi ide preko lica, sva je neuredna ma šta ja radila, ali nakon što me je Veljko ošišao sada i nakon običnog sušenja ona ima svoju formu i imam lepu i urednu frizuru. Prezadovoljna sam.
Nevena Bronzani (3 utisaka) - pre 11 meseci
Odlična frizura, super atmosfera! Andja je sjajna – efikasna i jako prijatna. Vraćam se sigurno!
Sofija Bronzani (1 utisaka) - pre 11 meseci
Hvala Tanji što sam ponovo ponosna na svoju kosu
Uslugu obavlja: Tanja
Iva (2 utisaka) - pre 11 meseci