Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon prelep , čist i moderan.Za Kseniju ocena 20 ali je nema :(
Vidimo se ponovo sigurno :*
Bojana Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Uglavnom sam zadovoljna uslugala ovog salona medjutim poslednji put nije bio zadovoljavajuci. Ovom prilikom bih obavestila zaposlenu salona koja me je fenirala da postoje ljudi koji imaju gustu kosu i samim tim je potrebno vise vremena da se ista isfenira. Navedeno ne znaci da mi se naplacuje usluga za ekstra dugu kosu….Pozdrav
Uslugu obavlja: Frizer 1
Dragana Bronzani (5 utisaka) - pre 2 godine
Meni je jako neprijatno da uopšte napišem bilo kakav komentar. Salon je neuredan, prljav, dlake su svuda od prethodnog dana (bila sam ujutru prva zakazana). Jedno jako neprijatno iskustvo. Ne mogu da preporucim.
Uslugu obavlja: Marija
Sanja (1 utisaka) - pre 2 godine