Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Izuzetno prijatan salon. Razume se u svoj rad i ljubazna. Salon je lep sredjen i cist.
Za svaku preporuku!
Uslugu obavlja: Maja Djordjevic
tanja (5 utisaka) - pre 2 godine
Prijatan salon u kome rade ljubazne i strucne dame
Snezana Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine
Farbanje, kao farbanje prošlo je u redu, osim par neprijatnih komentara upućenih od strane frizerke, kao na primer, komentari za rad na mojoj kosi, koja ima par ostataka crne boje od kad sam izlazila iz crne u crvenu. Kosa mi je tretirana od 15-e godine, samim tim veoma oštećena ( razvlačila se ) i u tom trenutku nije moglo više od toga, i to je odrađeno od strane frizerke sa preko 30 godina radnog iskustva. Frizerka je takođe, sveže obojenu kosu oprala sa 4 šampona, što me je ostavilo sa potpuno ispranom bojom koja vuče na narandžasto, iako je boja, za primer, bila Farbom Seri koja vuče na jako drečavo crvenu kada je dobro odrađena i sa kojom nikad nisam imala ovaj problem, i obično mi traje po mesec dana, ne ispira se posle prvog puta. Ukoliko se neko ne razume u crvenu boju i kako se istra tretira u toku farbanja, bolje je da odradi neko drugi.
Uslugu obavlja: Marija
Anja Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine