Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.485 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Šišanje je bilo daleko iznad mojih očekivanja. Frizerka je uložila veliki trud da mi napravi idealnu frizuru. Godinama nisam dobila takvu uslugu. Apsolutno sjajno.
Uslugu obavlja: Milica
Mirjana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Sandra
Marija (2 utisaka) - pre 1 godinu
Radnica ljubazna, nasmejana, vidi se da voli svoj posao i radi ga s ljubavlju. Moja ćerka je bila prezadovoljna frizurom i šminkom. Rekla mi je da će ubuduće koristiti usluge salona i za manikir i šminku i frizuru. Odlično je što je sve na jednom mestu! Salon je mali, ali je funkcionalan! Prezadovoljni smo uslugom i načinom zakazivanja! Bravo!!
Uslugu obavlja: Natalija
Mirjana (1 utisaka) - pre 1 godinu