Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.488 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ovaj salon je odavno na lošem glasu! Usluga, užasna. Frizerka, koja je čak dobila foto frizure koje želim nijije uspela da me ošiša tako. Pritom neljubazna, bezobrazna u veoma drska! Konstantno joj je nesto smetalo. Da ne pričam kako mi je napravila ranu na vratu od masinice. Ne znam da li neko od vodećih u salonu neko čita ovo, ali treba debelo da se zapita ko mu predstavlja salon. Frizerka nije htela da kaže ime, ali evo: Punija romkinja je pitanju. Ništa lično! 0 za SVE!
Uslugu obavlja: Frizer 2
Jelena (7 utisaka) - pre 1 godinu
Sve preporuke!
Slavica Srebrni (5 utisaka) - pre 1 godinu
Jako ljubazne frizerke i opustena i prijatna atmosfera. Sve preporuke
Uslugu obavlja: Maca
Milica Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu