Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.555 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Već duži period znam za Pure Hair i konačno je danas bio moj prvi tretman. Izabrao sam Royal tretman i ne mogu vam opisati koliko je dobro. Ovo je najbolje i najljepše opuštajuće iskustvo u mom životu i teško da će šta ovo nadmašiti. Ivana je sa svojim magičnim rukama učinila da se 90 minuta osjećam kao da sam na oblaku, bez misli i razmišljanja, samo opuštanje i uživanje. Na kraju mi se nije ustajalo i jedva sam ustao koliko sam se opustio, par put mi je malo falilo da zaspim jer je baš relaksirajuće. Oduvijek mi je bila želja feniranje na lokne/talase i za moje prvo takvo feniranje se pobrinula Nina. Ovo je najljepša frizura koju sam ikad imao i želim da me samo ona fenira u budućnosti. Definitivno ću redovno ići na tretmane u Pure Hair. Ovo vam preporučujem od srca.
Srđan (2 utisaka) - pre 7 meseci
Ilija je sjajan frizer, posvećen, zna odlično svoj posao, uz sve to komunikativan i pozitivan. Atmosfera u salonu je prijatna, radnici će vas ugostiti tako da se osećate kao kod kuće. Uživaćete i plus otići prelepi i zadovoljni!
Katarina (2 utisaka) - pre 7 meseci
Odnos cene i kvaliteta je jako loš. Počevši od pranja kose koje traje 3min (nedovoljno oprana kosa) do svega ostalog. Kosa pre feniranja je sušena na ogromnoj temperaturi sto bi trebalo svaki frizer da zna da se tako ne radi. Isto tako i feniranje. Obzirom da ovo treba da bude “ozbiljan salon” jer nosi ime po poznatom brendu za kosu, frizeri bi trebalo znati ove stvari. Isto tako da pre feniranja bi trebalo da se stavi bar neka prskalica za zaštitu kose od toplote i da se kosa po završetku feniranja “hladi” hladnim vazduhom fena, a ne na najjačoj mogućoj temperaturi. Sve u svemu jako loše.
Uslugu obavlja: Frizer 2
Milica (2 utisaka) - pre 7 meseci