Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.480 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odradjen gel lak. kozmeticarka otkazala termin u aplikaciji da ne bih mogla da ostavim utisak. izuzetno neljubazna. kada sam rekla da gel lak nije nanesen ravnomerno napala me je da sam ja nezadovoljna i da moram da radim sebi. Do sada sam uvek koristila ovaj salon jer mi je blizu i radnice su bile ljubazne. nakon ovog iskustva vise necu koristiti njihove usluge. sve u svemu izuzetno neprofesionalno sa njene strane,traljavo odradjen posao. a onda je napala mene licno. uzasno
Aleksandra Bronzani (1 utisaka) - pre 8 meseci
Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Sanja
Natalija (2 utisaka) - pre 8 meseci
Svaka pohvala za Anu.
Uslugu obavlja: Ana
Vojislava Bronzani (2 utisaka) - pre 8 meseci