Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.484 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo odlično!
Uslugu obavlja: JASNA
Jelena (1 utisaka) - pre 4 meseca
Prije svega moram da naglasim da se jako cesto feniram u ovom salonu i uvijek sam imala super iskustvo do danas. Fenirala me je prvi put Suzana i moju ekstra dugu i ekstra gustu kosu uspjela je da
zavrsi za 25 minuta zajedno i pranje i feniranje, sto mi se nikada nije desilo i nemoguce je, pritom sam izasla polu mokre kose i nedovolino isfenirane. Trazila sam da platim karticom na sta sam dobila odgovor da je ona nova i da ne zna da upali aparat za karticu, srecom sam imala kesa kod sebe 1500 din i sacekala sam kusur jer nisam zadovolina uslugom, ali kusur nisam dobila jer nije imala nista sitno, i nije se ni potrudila da obezbijedi isti niti se potresla radi toga. Voljela bih da me neko kontaktira jer je ovo jako nekulturno!
Vladana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 meseca
Odlično feniranje. ❤️ Hvala Tamari!
Uslugu obavlja: Tamara FRIZER
Aleksandra (1 utisaka) - pre 4 meseca