Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.493 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Od minivala ni M. Lokne kao da su uradjene cik cak peglom . Kosa posle toga samo za makaze . Cena drugacija skuplja nego na sajtu .
Uslugu obavlja: Ljubica
Tanja Bronzani (3 utisaka) - pre 7 meseci
Sve pohvale za salon a posebno za radnike ❤️
Uslugu obavlja: Kristina
Tamara Bronzani (13 utisaka) - pre 7 meseci
Pišem recenziju nekoliko dana nakon šišanja i feniranja na lokne. Sve pohvale za frizerku Violetu, koja me je ošišala savršeno, šiške mi nikada lepše nisu bile, a lokne nakon feniranja mi još uvek stoje –danima kasnije, iako je moja kosa veoma gusta i duga. Moram da napomenem da su sve drugarice primetile moju frizuru i da je mnogooo hvale.
U salonu mi je bilo jako prijatno, žena je predivna... Još jednom se zahvaljujem!
Uslugu obavlja: Violeta Grujić
Николина (1 utisaka) - pre 7 meseci