Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.487 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Frizura je bila prelepa, još lepša nego slika frizure koju sam pokazala. Ambijent je vrlo prijatan
Uslugu obavlja: Milica
Nadja (5 utisaka) - pre 11 meseci
Sve je bilo super.
Uslugu obavlja: Sandra
Milica (2 utisaka) - pre 11 meseci
Tretman kose za rekonstrukciju kose je bio pravo osveženje! Kosa mi je nakon tretmana mekana, sjajna i izgleda zdravije nego ikad. Frizerka je izuzetno stručna, ljubazna i pažljiva – tačno zna šta radi i uliva poverenje od prvog trenutka. Usluga je na visokom nivou, a atmosfera u salonu opuštajuća i prijatna. :) Sve pohvale, družimo se opeet!
Uslugu obavlja: Mirjana
Marijana (4 utisaka) - pre 11 meseci