Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.494 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Meni je ovo druga poseta i malo je reci da sam prezadovoljna. Frizura - nikad bolja, Milan je izuzetan!
Marija Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
Sve je bilo gotovo za 40 min, i pranje i sisanje i feniranje sa telefonirsnjem izmedju. Ako sam dobro razumela u istom terminunkada i meni bilo jr zakazano jos jednoj musteriji... Devojka jd bila ljubazna...ali sam ocekivsla vise.Frizura koju sam dobila je bila obicno skracivanje suvih krajeva bez ikakvog fazoniranjs. Prvi put sam bila kod vas ali misim da se vise necemo druziti. Hvala!
Uslugu obavlja: Alex
Zorica (1 utisaka) - pre 1 godinu
Da idemo po stavkama: usluga je manje-vise ok jer se kao fro’izerka nesto potrudila cak je pokusala da udje u problematiku mog tipa kosa sto je delovalo kao obican selling point, but ok.
Higijena bi mogla da bide na vecem nivou, svida po podu su bile vlasi prethodnog klijenta ta jer frizerka nije stigla da pocisti. Kasnila je 10min sa mojom uslugom.
Sama frizura je bila tipa “drzi vodu dok gosti ne odu”, nakon dva sata moja kovrdzava kosa koja je fenirana na ravbo je postala ponovo naduvena ´. Jos dok sam bila u salonu skrenula sam frizerki paznju da deo uspod kose do vrata nije leponosfeniran i da je kovdzav i dalje i ona je to izignorisala. Da ne pominjem da su isti pramenovi kose bili i vlazni!
Uslugu obavlja: Frizer
Maca Srebrni (1 utisaka) - pre 1 godinu