Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.517 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo u redu, Natasa je lepo osisala dete i stvarno se potrudila.
Jedinu zamerku koju imam je jer na sredi me stoji cena 700 din, a kod njih je cena promenjena i iznosi 800 din (verovatno u medjuvremenu poskupelo). Platila sam koliko je kod njih, iako nisam bila duzna, vec samo cenu koja stoji na sredi me i po kojoj sam i zakazala. Da li je do sredi me ili do salona dogovorite se :)
Uslugu obavlja: Nataša
Suzana Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
Poštovani,ovaj ambijent se ne moze nazvati salonom,obzirom da je od pregradnih zidova,u holu tc.Zaposleni izgledaju izgubljeno,na uslugu se ceka iako imas zakazano vreme,deluju kao da ne znaju ko im je i kad zakazan.Higijena je apsolutno nikakva,voda dok dodje do tople - proces. Smatram da su cene prenaduvane dok je usluga koja se dobije nikakva.Izuzetno stanjuju kosu,kavijar maska je najklasicnija maska,drze vam predavanje o kosi,dok ni njihova nije reprezentativna.Šišanje koje sam dobila ne bih zelela da komentarisem.U pravom smislu reci salon deluje urbano,mislim da bi se trebali zapitati koje ste strucnjake zaposlili,i izgledom i stanjem.Srdacan pozdrav
Uslugu obavlja: Bob
Tamara (4 utisaka) - pre 1 godinu
Све похвале! Пријатна атмосфера, ефикасно и квалитетно фенирање!
Uslugu obavlja: Nikolina
Valentina Srebrni (9 utisaka) - pre 1 godinu