Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.495 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna sam sa devojkom koja mi je radila Baleyaz, dala je sve od sebe iako nisam bas zadovoljna bojom jer imam crveni pigment tako da je kosa kriva. Naravno da sam očekivala od tako poznatog salona magiju ali opet kažem dala je sve od sebe da mi ne ošteti kosu i da budi približno mojoj želji. Sina je sišao mislim sin od Panjokovica i super je to uradio. Cene nisu iste na sredi me i u salonu. To bi trebalo popraviti. Ali sve u svemu velika pohvala za devojke i tog dečka.
Danijela (1 utisaka) - pre 1 godinu
Sjajna Ana, prva poseta frizerskom salonu ostaje u najlepšem sećanju jedne devojčice :)
Uslugu obavlja: Ana Nikolin
Tamara Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu
Jedan uredan, čist i lep salon je prvo što upadne u oči. Milica me je ošišala onako kako sam htela i kako smo se dogovorile. Isfenirala me je fantastično! Devojka je za svaku preporuku, pozitivna, profesionalna i zna šta radi.
Uslugu obavlja: Milica
Senka (3 utisaka) - pre 1 godinu