Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.523 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajno šišanje uz sjajne preporuke! Neca me je ošišao tako da mi kosa izgleda mnogo zdravije i bujnije i uz to mi je dao preporuke za sede. Takođe je jako prijatan momak. Sve pohvale.
Jovana (2 utisaka) - pre 2 godine
Vrlo su profesionalni. Sve je bilo zadovoljavahuće. Drago mi je da sam ih pronašla. Topla preporuka
Uslugu obavlja: Maestro
Krstina (1 utisaka) - pre 2 godine
Sanda je odlicna kao i uvek :)
iva Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine