Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
The salon was nice, although the stuff doesn't speak English very well (we managed to understand each other, though :)). The haircut I requested was a simple one, was made quickly, the quality is average, but it suited me well. Overall, a pleasant experience.
Uslugu obavlja: Dušica
Viktoriia (5 utisaka) - pre 3 godine
Neko sam ko zaista nema zahtevnu kosu, i gde nema previse cimnaja za frizera sto se tice samog feniranjja.
Nikada u zivotu nisam dala negativnu recenziju nekome, ali sam sam zaista prinudjena da uradim to.
Uglavnom krecemo od pranja kose, koje je bilo uzasno bolno, zatim na rascesljavanje kose koje je jos bolnije.Na kraju kosa uzasno isfenirana, unutra ostala cak i mokra, slepljena inikakva. Dosla sam kuci i sama ispravljala kosu. Za cenu feniranja od 1000 din zaista treba vise da se potrudite. Ne znam kako se zove frizerka, ima ih vise tamo, a meni verovatno zapala neka kojoj nije bio dan.
Uslugu obavlja: Frizer 4
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Perfektno
Uslugu obavlja: Maja
anastasija Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine