Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.533 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Frizerka koja me je fenirala se osecala na duvan i pri tome ne zna da fenira. Pocupala mi je kosu i pri tome je neprikladno obucena ...sa golim stomakom. Razocarana sam jer sam prvi put kod vas htela da ustanem sa pola feniranja i odem.
Uslugu obavlja: Frizer 1
Jelena Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine
Svi su jako ljubazni i efiskasni.
Irena (1 utisaka) - pre 3 godine
Ostala sam dužna objašnjenje za svoju ocenu.
Duga i gusta kosa mi je isfenirana za manje od 15min tako da to sve govori o kvalitetu feniranja, zbrzano i samo da se što pre završi. Kosa mi je ostala potpuno vlažna, dok sam došla do kuće (a živim u komšiluku) sva se nakostrešila. Sa ljudske strane kapiram da je zaposlenima naporno, da ima puno posla i da se čovek i umori, ali sa druge strane to nije moj problem, ja sam platila 900din samo ne znam za šta, jer sam ovako mogla i sama da se “isfeniram”…
Uslugu obavlja: Frizer 2
Teodora Srebrni (5 utisaka) - pre 3 godine