Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.543 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon za svaku preporuku!
Marija (1 utisaka) - pre 4 godine
Neprofesionalnost!! Zakazala sam termin preko aplikacije, radnice su bile iznenadjene i nije mi termin ni upisan. Neljubazno su mi se obracale i rekle da nemaju pojma o mom terminu i da ne zakazuju preko ove aplikacije!! Rekle mi da sacekam, nakon pola sata cekanja sam otisla. Ne preporucujem odlazak u ovaj salon!!!
Uslugu obavlja: Frizer 4
Milena (1 utisaka) - pre 4 godine
Za danas moj drugi promašaj , ovaj nazovi salon jeeedino može da posluzi za neko brzinsko pranje i feniranje i to je bas bas sve . Ovo je najgore ofarban izrastak koji sam ikada doživela a imala sam dosta pehova . A ni to feniranje za koje možda može da služi ne mislim da opravdava cenu i još manje higijenu i uopšte onaj raspali lokal .
Osoblje je fino i ljubazno ali očigledno nestručno.
Uslugu obavlja: Frizer 1
Ivana (4 utisaka) - pre 4 godine