Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.496 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Svadja u salonu oko novca koji nedostaje u pazaru, jako neprofesionalna vlasnica ili menadzerka. Ja se kao musterija nisam osecala kao centar paznje, nego su svi radnici bili usredsredjeni na iznerviranu seficu koja je bila jako neprijatna prema jadnim radnicima.
Uslugu obavlja: Mina
Barbara (1 utisaka) - pre 1 godinu
Slađana je pravi profesionalac u svom poslu, moje preporuke!
Uslugu obavlja: Slađana
Biljana Bronzani (7 utisaka) - pre 1 godinu
Stede na keratinu, kosa nakon tretmana nije svilenkasta, (imam zdravu i prirodnu kosu) nego i dalje nakostresena. Dlaka uopste nije hidrirana. Mozda malo bolje nego prirodna kosa. Nije mi prvi put da idem na keratin, ovo je usluga vise od duplo losije nego u drugim salonima. Mislim i ovaj mali boljitak da nece dugo trajati, u vrh glave mesec dana, mada ni od toga nema nista. Odma sam videla da nanosi mrvicu, isto tako tu je bila devojka koja prvi put pere nakon keratina, njoj je ispalo gore nego moja prirodna kosa, ona je farbana i malo ostecena. Ali nisam htela da donosim utiske dok ne operem kosu. Ko ima da baci pare neka ode ovde. Mislim da dobre utiske daju oni koji prvi put rade keratin, pa ne znaju kako treba da izgleda. Zao mi je sto u utisku moram da ocenim ambijent i higijenu sa 10, jer je kompletan utisak 1.
Sara (1 utisaka) - pre 1 godinu