Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.555 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nisu mi osisali trazenu frizuru.Nisam zadovoljna , jesu ljubazni ali ne slusaju sta im se trazi .
Uslugu obavlja: Marina
Suzika (1 utisaka) - pre 2 godine
Hvala predivnoj frizerki sto je osisala moje nemirno dete
Uslugu obavlja: Bilja
Jelena Bronzani (6 utisaka) - pre 2 godine
Frizerka je jako ljubazna, salon je čist, lep. Sama usluga je prosečna u odnosu na cenu. Sve u svemu solidno.
Uslugu obavlja: Sandra
Ankica (3 utisaka) - pre 2 godine