Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.484 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Oduševljena sam salonom, a posebno frizerkom Sretankom. Divno me je ošišala, a pored toga ima nežne ruke pa je bio osećaj kao da sam na nekoj masaži. iskrena preporuka!
Jelena (1 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale i za uslugu, atmosferu, brzinu u radu.. Pramenovi su ispali bolji nego što sam očekivala. Prvi put sam sad bila u ovom salonu ali sigurno nije poslednji.
Uslugu obavlja: Tanja
Tamara (2 utisaka) - pre 3 godine
Ocajno sam osisana. Feniranje je dobro jer tek sad kad sam oprala kosu vide se sve rupe i neravnine.Ranije sam dolazila u ovaj salon i bila sam zadovoljna, verovatno je ovaj put do neiskusne frizerke.Bacene pare tj. Vise stete nego koristi posto moram opet da platim da mi neko ovo popravi..
Branka Bronzani (5 utisaka) - pre 3 godine