Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.495 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za mladu frizerku Katarinu. Devojka je pravi profesionalac! Ošišala me je savršeno pa kosa i bez feniranja izgleda uredno. Dobijam dnevno veliki broj pohvala za frizuru i kako mi dobro stoji, što nije bilo slučaj u predhodnoh dodinu i po (ista frizura je u pitanju). Ogromna preporuka !!!
Uslugu obavlja: Tatiana
Mina (1 utisaka) - pre 3 godine
Katastrofa od umijeca sisanja.. kad se kosa isfenirala, kao ličilo je na nešto (mada sam bila jako skeptična cijelo vrijeme procesa) Znam iz iskustva koje tehnike sisanja se primjenljuju. Sutri dan sam bila kao ovca!!! Svake “makaze” su vidljive, užas užas .. Išla sam u drugi salon na popravku, ali se to popraviti ne može , ukoliko ne želim friz dužine 1 cm .. Ko daje te dobre recenzije??? Našla sam salon na aplikaciji -Sredi me, i na osnovu utisaka mušterija sam izabrala salon. ?♀️?♀️?♀️?♀️
Saliha (1 utisaka) - pre 3 godine
Gde god sam isla do sad,trazili su za moju duzinu kose po 4 pakovanja farbi. Ovde sa samo jednim pakovanjem naprave cudo od kose... I jos vaznije,uvek sprem i da daju savet o farbama koje su postojane i manje ostecuju kosu... Svaka preporuka
Aleksandra Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine