Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.515 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Салон је веома прљав. Нема WC за посетиоце. Сва просторија “салона” је јако мала и због тог WC за раднике смрде на канализацију чак и кроз маску који сам имала. Нико од радњика није у масци. Просторија унутра није ни налик ономе што је на слици од рекламе. У ствари намештај је стар и поцепан.
Uslugu obavlja: Aleksandra
Олга (2 utisaka) - pre 5 godina
Ovu uslugu su mi rekli da je deo usluge sisanja....tako da nisam ni dobio, ali su mi uredno naplatili posto kazu da moraju zbog zakazivanja preko aplikacije. Inace usao sam u 17.26 u salon, izasao u 17.46....imao sam zakazano sisanje masinicom i makazama+pranje, masaza temena i stilizovanje....nisam hteo da se svadjam, ali za ovakvu uslugu neko bi polupao ceo salon!!!
Uslugu obavlja: Frizer 3
Aleksandar Bronzani (3 utisaka) - pre 5 godina
Sjajno kao i uvek
Uslugu obavlja: Frizer 1
Jovana Bronzani (6 utisaka) - pre 5 godina