Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.521 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Bilo me je blam koliko je bilo loše urađeno. Devojka kao da mi je samo koren ofarbala. Pola kose mi je bilo riđe, pola prirodno. Izgledala sam sebi samoj kao klovn.
Angelina Bronzani (2 utisaka) - pre 5 godina
Došla sam na drastičnu promenu frizure - šišanje duge kose na paž. Frizirala me je Ljilja koja je apsolutni majstor svog posla! Skroz je razumela šta želim i svojim magičnim rukama me je ošišala baš onako kako smo se dogovorile, ni centimetar duže ni kraće. U salonu je generalno super atmosfera, jako čisto i prijatno. Sigurno ću doći opet!
Svetlana (3 utisaka) - pre 5 godina
Bila sam na šišanju i prezadovoljna sam! Bravo za Aidu :)
Ivana Bronzani (2 utisaka) - pre 5 godina