Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.521 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Veoma neljubazno osoblje, losa atmosfera u salonu, naplacena usluga koja nije uradjena (tek kasnije sam videla cene). U ovaj salon dolazim od otvaranja, posle ovakve usluge sigurno vise necu.
Ivana Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina
Šišala sam se i fenirala kod Marka. Sačekala sam malo sa utiskom dok nisam videla kakva mi je kosa kada je sama stilizujem. Mogu da kažem sve preporuke! :) Ambijent u salonu je jako prijatan i svi su super fini.
Uslugu obavlja: Marko Atanasovski
Ivana (1 utisaka) - pre 6 godina
Sve preporuke za Aidu!
Jovana (3 utisaka) - pre 6 godina