Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.524 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ambijent je super. Devojka koja me uslužila je super. Primedba je na ostale radnike koji su stajali iza mene dok mi je pravljena frizura i ogovarali me i podsmevali se, misleci da ih ne vidim u ogledalu koje je ispred mene. Iskreno, mislim da vise nikada necu otici u pomenuti salon.
Dejana (3 utisaka) - pre 7 godina
Filip je uradio odlično svoj posao, sve preporuke za njega!
Jelena (1 utisaka) - pre 7 godina
Devojka Dana je sjajna, jako pedantna,strpljiva sve pohvale!
Vidimo se opet
Uslugu obavlja: Frizer
sonja (1 utisaka) - pre 7 godina