Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.528 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za ovaj salon i za Gocu, koja je izuzetno usluzna i ljubazna. Prvi put sam ovde bila i jako sam zadovoljna, a moja izmucena kosa je sada prelepa.
Tijana (4 utisaka) - pre 8 godina
NAkon izricitog zahteva prilikom zakazivanja da me NE feniraju, frizerka me je kako je sama rekla "fenirala na sopstvenu ruku" da bi videla kako kosa pada, pa mi potom to svoje feniranje na sopstevnu ruku izdasno naplatila, pa me je usluga koja se reklamira za 600 dinara (šišanje) koštala 1200 dinara (šišanje sa feniranjem).
Dobila sam vizit kartu na kraju, ali zaista mislim da se necu nikad vratiti. Sama usluga je ok.
Uslugu obavlja: Snežana
Ivana Zlatni (9 utisaka) - pre 8 godina
Prezadovoljna sam . Dobila sam savrsene pramenove kakve sam zelela. Za svaku pohvalu I preporuku.
Uslugu obavlja: Nenad Milovanović
Lady (4 utisaka) - pre 8 godina