Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 253 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Svaka pohvala za Izabelu! Izuzetno profesionalna, stručna, pažljiva. Poštuje klijente. Draga i topla osoba. Sve preporuke za sve tretmane koje Izabela radi - nema greške! Radila sam još par drugih tretmana kod nje ( medicinski pedikir, gel lak, tretman lica, relax masažu, obrve...) prezadovoljna sam. Ne menjam je! Još jednom svaka pohvala i preporuka.
Uslugu obavlja: Isabella
Nena (3 utisaka) - pre 2 godine
Veoma sam zadovoljna! Vanja zna šta da radi i veoma je posvećena klijentu. Nastavljam da dolazim.
Katarina Srebrni (1 utisaka) - pre 2 godine
FANTASTIČNO! Sve pohvale!!!
Uslugu obavlja: Jadranka Vagić
Kristina Srebrni (15 utisaka) - pre 2 godine