Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 235 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Samo da pohvalim vase zaposlene, od kad sam prvi put zakazala tretmane depilacije, kod Vas sam i ostala, jer su devojke uvek raspolozene, rade posao vrlo temeljno,profesionalno i pre svega ljubazne su i mogu da vode bas lepe razgovore sa musterijama.
Puno pohvale, i vidimo se svakako na nekom od sledecih tretmana.
ana :)
Ana Bronzani (3 utisaka) - pre 5 godina
Prelep ambijent, preljubazno osoblje koje perfektno i pedantno radi svoj posao! Sve preporuke za ovaj divan salon i jos divnije osoblje! ❤️
Dragana (1 utisaka) - pre 5 godina
Kristina je vrh!
Marijana Srebrni (22 utisaka) - pre 5 godina