Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 5.744 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Lepo rade. Odnos cena - kvalitet odlican!
Uslugu obavlja: Violeta Vlahović
Ljijana (3 utisaka) - pre 4 godine
Ne preporucujem da se secerna pasta radi u salonima koji ne rade samo tu metodu skidanja dlaka, jer su mi se svaki put, kao i ovaj ta iskustva pokazala losim, odnosno nisu strucni za pastu. Za letnje uslove je neophodno da klima neprestano radi u prostoriji. Takodje, trebalo bi da se koriste i rukavice.
Teodora Bronzani (2 utisaka) - pre 4 godine
Odlicna usluga, sve pohvale :)
Uslugu obavlja: Milica
Marija (1 utisaka) - pre 4 godine