Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 5.770 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odlično, sve pohvale. Ljubazno osoblje, ambijent i higijena na visokom nivou. Doći ću opet.
Milos (1 utisaka) - pre 6 godina
Prijatno, bezbolno i brzo. Strava je što posle depilacije možeš da se istuširaš u salonu! Hvala puno :)
Uslugu obavlja: Kozmetičar 2
Valentina Srebrni (2 utisaka) - pre 6 godina
Depilacija je ok, ali medicinski pedikir nije bas najbolje uradjen.
Sanja Srebrni (27 utisaka) - pre 6 godina