Iskustva i preporuke za lice u Beogradu

Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.423 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.

Zakažite uslugu lice

Niste u Beogradu? Pogledajte sve salone u Vašoj blizini.
  • Sensus
    Fantastično 9,8 Sensus za uslugu Higijenski tretman - srednje problematična koža
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 9

    Vrlo sam nepoverljiva kad je rec o novim salonima u koje bi trebalo da odem, posebno jer su mi ovog puta preporuka bili utisci i komentari po drustvem mrezama. Mnoogoo sam istrazivala i na kraju sam ipak odlucila da odem. Eto, izgleda da sam nasla svoje stalno mesto! Jedan od najboljih i najdetaljnijih tretmana ikad!
    (Ocena 9 za ambijent jer znam da ce novi biti jos bolji ?).
    Uslugu obavlja: Isidora

    Bronzani (4 utisaka) -

  • Look at me
    Fantastično 10 Look at me za uslugu Higijenski tretman lica
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Prezadovoljna!
    Uslugu obavlja: Ana

    Bronzani (3 utisaka) -

  • Freya 1
    5,0 Freya 1 za uslugu Higijenski tretman lica (čišćenje lica)
    Usluga: 1
    Cena/Kvalitet: 1
    Higijena: 8
    Ambijent: 10

    Koza nedovoljno pripremljena za ciscenje lica. Lice na brzinu dezinfikovano i staljen je neki obican gel da odstoji maksimalno 8-9 minuta i zbog toga sto koza nije bla dovoljno mekana malo je reci da je tretman bio bolan i grub. Umesto da koristi iglicu kad je potrebno odustajala je ili je suvise snazno stiskala. Posle povrsnog mehanickog ciscenja radjena mi je dijamantska mikrodermoabrazija i to je bilo vise neprijatnije i bolnije od mehanickog ciscenja. Do sada nisam imala veca ostecenja na licu, nadam se samo da ce se brzo povuci. Imam kraste na licu i pece me . Dan nako tretmana koristila sam najslabiju umivalicu i mnogo me je peklo, kad stavim kremu da ne govorim. Lice me pece cak i kad prodje neko vreme od kad sam stavila bilo sta na njega..
    Ovo je drui put da sam kod njih. Prvi put me je radila neka druga mlada devojka (bilo je to pre oko godinu dana) i bila sam bas zadovoljna. Radila me 2 i po sata iako je na sajtu pisalo da se radi 1h i platila sam isto, 2000 din.
    Uslugu obavlja: Milica

    Srebrni (2 utisaka) -

Pogledajte i ostale utiske i preporuke u Beogradu

Frizerski saloni iskustva


Muški frizeri iskustva


Depilacija iskustva


Lice iskustva


Nokti iskustva


Masaža iskustva


Telo iskustva


Wellness iskustva