Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.430 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Aleksandra je predivna i vrlo profesionalna. Objasnila mi je sve opcije za ulepšavanje obrva i zajedno smo našle najbolju, koju ću sigurno zakazati sledeći put. Prijatna je atmosfera u salonu i ceo tretman je bio veoma opuštajući.
Uslugu obavlja: Aleksandra
Tamara (13 utisaka) - pre 1 godinu
Prijatna atmosfera u salonu, sam tretman mi je jako prijao bukvano momentalno sam osetila efekat. Toplo preporucujem.
Uslugu obavlja: Milica Tepavac
Ljiljana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Није испунио моја очекивања. Нисам задовољан резултатом, лице ми није добро очишћено. Не препоручујем ову услугу у овом салону, изгубљено је време.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 2
Jana (1 utisaka) - pre 1 godinu