Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.429 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nataša se zaista potvrdila da me lepo našminka ali šminka se raspala posle sat vremena, bukvalno se obrisala jer je nekvalitetna i nije mi stavila ni prajmer a i nije bilo to sto sam tražila. Ne preporučujem.
Uslugu obavlja: Nataša
Dejana Bronzani (4 utisaka) - pre 1 mesec
Jako sam zadovoljna uslugom.
Lidija je jako ljubazna i sve preporuke za nju.
Uslugu obavlja: Lidija
Milica (4 utisaka) - pre 1 mesec
Sve je super, koža posle tretmana je divna. Preporuka ❤️
Uslugu obavlja: Maja
Jelena (3 utisaka) - pre 1 mesec