Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 3.422 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Veoma fino iskustvo. Brzi, tačni, veoma ljubazni. Zadovoljna sam i uslugom i obrvama! :)
Uslugu obavlja: Mira
Mina Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina
Upravo izasla iz salona gde sam radila tretman lica.Jako sam zadovoljna rezultatom.Sve pohvale za devojku koja je radila kao i za ostalo osoblje.Vidimo se ponovo !
Uslugu obavlja: Dušica
bojana (1 utisaka) - pre 6 godina
Najbolji salon u Beogradu ako mene pitate , prvo u centru grada drugo opremljen odlicno , prijatno osoblje i uvek izlazi u susret i oko termina i oko dostupnosti kvalitetnih proizvoda sve u svemu za preporuku ? i nesto sto uvek primecujem Na ostalim mestima je higijena sto je ovde na nivou !
Uslugu obavlja: Snežana
Milena (1 utisaka) - pre 6 godina